Mūsu darbība

Visa pasaule šodien ir izsalkusi – pēc mīlestības, palīdzības, domas, cerības, pēc labā. Tāpat vien ir izsalkuši mūsu brāļi un māsas dzimtenē, tāpat mēs paši. Katrs mēs esam sava veida prieks, sāpe, kauns, vaina, doma, mīlestība, cerība un palīdzība. Mums ir, kur sevi likt. /Jānis Klīdzējs/

Talsu novada krīžu centrs tika radīts, lai sniegtu sociālo, psiholoģisko un cita veida nepieciešamo palīdzību krīzes situācijā nonākušām personām. Taču patiesībā šeit slēpjas kas vairāk. Šajā centrā gan darbinieki, gan klienti dienas pavada ģimeniskā, siltā, drošā atmosfērā – piepildot savu ikdienu ar dažādām aizraujošām nodarbībām, mācoties dažādas ikdienā noderīgas prasmes profesionāļu uzraudzībā.

Centra darbinieki ir gatavi sniegt visu nepieciešamo – motivējot, pamācot, uzklausot un rīkojoties klienta interesēs krīzes situācijās, cenšoties sasniegt iespējami labāko rezultātu. Šī vieta apvieno aizrautīgus un nesavtīgus cilvēkus ar vienu mērķi – kopīgiem spēkiem palīdzēt krīzes situācijā nonākušajiem.

Talsu novada krīžu centrā var manīt, ka vēlme palīdzēt iedvesmo – uzturoties šajā labvēlīgajā un drošajā vidē, arī klienti rod sevī spēku un vēlmi palīdzēt cits citam, radot sajūtu, ka ticība labajam nekur nezudīs, un mūsu uzdevums ir to vairot.

Esam pārliecināti – mūsu darbs spēj ietekmēt un uzlabot sabiedrības attieksmi un veidot to saprotošāku, saticīgāku un labāku!